Muzikë

Shitet nga: Shpetim 20 Gsh 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes basin dhe pajqallen e sapo ardhur nga amerika me te gjitha pajisjet e duhura per montim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim