Muzik Pionier

Shitet nga: Valon 28 Jan 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Osht pajaqali Solomon am 1004 4channal power amplifier

I kini 4 shvoshnika Pionier 440W 4 Copa Jon me gjeth dessen e saj sveshum me skai


Plus osht pajaqali madh Pionier Champion


Dvd player Audio plus Video
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim