Muzik Pionier

Shitet nga: Valdet 29 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Osht pajaqalli me croom
Buferi me Skai i mbaruar Edhe DVD player me Video
4svoshnika me gjith drassen e saj me Skai i ndrequm extra i mbaruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim