Muzik per vetur

Shitet nga: ????? 06 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes pajugjallen me kablla vetum me monto tash e ka hek prej kerri viber+37744806185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim