Pioneer

Shitet nga: Muli 30 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 6 zmadhues zeri pioneer 3 sistem me nga 500 watt,te perdorur vetem 2 muaj,me drras per renault megane,komplet 100 euro ,veqmas 20 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim