Pionier muzik

Shitet nga: Valdet 29 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Osht pajaqalli i veshum me Skai plus DVD player Edhe Video me gjith Sek osht drasa i mbaruar me Skai me gjith 4 shvoshnika Skai PionierPer qmim me Kontaktoni muj ma Lir me lon qa qe osht interesumm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim