Radio Antike

Shitet nga: Xhavit 25 Dhj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio antike me shum se 60 vitet e vjeter dhe esht ne gjendje shum te mir dhe punon ne menyr te perkryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim