Radio Me dvd QONIX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qonix 17 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio Per kerr shum i mire edhe e qet zanin shum kualitet e shes se e kam ble tip mat tri
Possedon

USB
DVD
Micro Çip
CD audi MP3


Vrejte
Ekranin e ka te thym e qet vetem bardh per tjerat me garancion per ata qmim i lire

Ndrrim ...?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim