Radio dhe 2 CD CHANGER

Shitet nga: arianit 21 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio me cd changer njera esht me 6 ndersa tjetra me 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim