Radio i Ri

Shitet nga: rd 29 Sht 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   65 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio esht ih ri pa perdor ih sapo ardhun nga austria per ma shum kontaktoni edhe viber 049365651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim