Radio

Shitet nga: shkumbini 30 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes radio te perdorur,nga gjermanija qmimi fillon prej 25 deri 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim