Radio

Shitet nga: Muli 11 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio pioneer DEH-X8600BT,CD RDS Tuner Bluetooth, Mixtrax EZ, iPod/iPhone and Android control, USB, Aux-In ,Sd card and 3 Pre-outs,dalje e veqant per subwoofer,mikrofon per lidhje me.telefon ,15 lloje te ngjyrave ,lidhet me android the iphone,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim