Shes radion me kamer, e ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Meti 14 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
AM/FM - MPX High Power Car Digital Media Player
Modell: RF-995
Shes radionin:
- me kamer te rikfercit
- Tv antenen
-vendin per sd card
- mund te shikosh dvd filma
- e shum opsione tjera
Per me shum shikoni me foto
Qmimi i diskutushem!
Telefononi ose shkruani ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim