Shitet studio muzikore samsung

Shitet nga: Kushtrimi 30 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Studio me 3 cd eshte ne shitje

eshte i ruajtur mire dhe punon shume mire

mund te me thirrni ne kete numer te telefonit 045648496
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim