Studio

Shitet nga: Fuat 30 Sht 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
1 M-Audio fast track pro
2 Mirofoni AKG Preception 120
3 Degjuset Spider 70 dollar 2 jav tperdorne
me kto vin edhe komt per mikrofon edhe kablla qmimi i diskutushem , mujm me bo ndrrim edhe me iphon 5 s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim