Studio univerzum

Shitet nga: Studio 21 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Studio univerzum punojn tanat boksat i ka shum Te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim