Ts pioneer 2 x 330 wat

Shitet nga: pioneer 31 Jan 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes ts pioneer 2 x 330wats origjinal me madhsi 9"me6" .shume pak te perdort .na kontaktoni ne nr 049 223 870 & 044 950 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim