Xbox 360

Shitet nga: Xxx 30 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes xbox 360 eshte shum i rujtur por ashtu edhe i ri pres vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim