Zmadhues Zeri Per Vetur 620W

Shitet nga: Xxxx 12 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Zmadhuesi i zerit per vetur 620w shitet komplet me kablla te inderesuarit tel/viber+38649399401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim