Zmadhues me bass

Shitet nga: Shkumbin 24 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes dy zmadhues te zerit 180W per vetur,jan 1 muaj te perdorur

Viber +386-49-837-005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim