Zmadhues

Shitet nga: Muli 30 Jan 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhues renegade ren 1100s ,shum e fort dhe kualitet zeri te paster ,1100 watt dalje mono dhe stereo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim