kastefon jvc me usb

Shitet nga: Gzim 13 Nën 04:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera

Jvc ------cd+radio+usb+mp3+wma+audio+sub wofer
pioneeri osht i ri gati 3 jav i perdoru 60 e
jvc 50e bojm ndrime ndrim me telefona android me ndrim ka tjter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim