yamaha edhe korg

Shitet nga: vilson 31 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 2 sinta te cillt jan ne gjendeje shum te mir
PRS 9000 EDHE TRITON LI ...
TRITON LI ESHT I KOMPLET ME FULL NGJYRA
EDHE MEMRY KARTEL 125 MB
9000 OSHT NE GJENDJE TE RREGULLT GJITHQKA
PUNON OSHT I RI VEQ RITMAT NUK KA
AMO RITMA I KA PAS POR I KOM SHLY E MA NUK I KOM QIT.TE 2 SINTAT KUSHTOJ 700 CMIMI OSHT EDHE I DISKUTUSHEM JU LUTEM VEQ ATA SE JON SERJOZ TE THIRRIN 044568455 OSE 049424214 FALIMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim