Degjuese Beats by Dr Dre Solo HD origjinal (QMIM..

Shitet nga: Fisi 21 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes ndegjueset Beats by Dr Dre Solo HD prodhim special jan te perdorura , jan si ne foto , nderrim i mundshem , per me shum info email: fisi_peja02@hotmail.com apo tel: 049188766 Viber dhe Whatsapp

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim