2 ajpeda te ri ne paket

Shitet nga: avni 18 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Pejë
Jan te ri i kam mar nga zvicra te ri ne paket me fatrola 75 eur njanin te dyt bashk pak ma lir140 eur me te gjitha aplikacionet kont viber 049588184dhe 044732878 nese me konvenon edhe bej ndrim me telfan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim