RAZER DEATHADDER 3.5G 3500 DPI

Shitet nga: Ndrit 08 Sht 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Pejë
Razer Deathadder powered by 3.5G
3500 DPI
Shes mausin Razer Deathadder i ri, ne paket.
Mka ardh nga jasht. Origjinal nga Kalifornia.
Qmimi 30 euro, i diksutueshem.
Fotot jan origjinale.
Mund te kontaktoni ne Whatsapp dhe Viber: 0038649646329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim