WIFI mka ardh prej gjermanie

Shitet nga: Asmir 11 Shk 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
shes Wifi mka ardh prej gjermanie esht me adapter dhe kabell sikur qe shihet ne foto pres blers serioz +38649433556 dhe +37745660731 dyt nr jan me viber

golf mercedes pasat audi opel bmw jeep kompjuter wifi telefon celular
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim