Adapter dhe Ram memorie per Llaptop

Shitet nga: Driton 24 Gsh 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   60 EUR

Komuna: Pejë
Adapter i llaptopit HP 19v 4.74A (10Euro) dhe Acer Aspire One mini 19v , 1.58A , 30W (10Euro),dyjat jane ne rregulle punojn.
1 ram 2gb (15), dhe 1 Ram 1GB (10Euro) gjitha Ram memoriet punojn .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim