Blej gtx 780 ti dhe gtx 970

Shitet nga: Ag 30 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
blej gtx 780 ti dhe 970
viber +37745488838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim