Bluetooth per pc

Shitet nga: Bluetooth 11 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Pejë
Bluetooth per kompjuter
Bluetooth per pc me dergu foto musika dhe tjera.
Funkcionon pa cd ne gjendje tregult.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim