Box-Bass per Pc-Lloptop-Tv!!!

Shitet nga: Bass 12 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Box-Bass per Pc dhe Lloptop apo Tv,me kan ardh nga jasht jon origjinale te LogiTechit.
Info: 049658475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim