Canon printer kollor, komplet ngjyrat e reja

Shitet nga: Benjamin 25 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Canon printer color, shume i ruajtur dhe shum pak i perdorur

Posedon : ngjyrat e reja te nderruara ne Canon ne Prishtine
Cd per instalim
Shtyp edhe fotografite
Kabllon per lidhje direkte ne kompjuter

Qmimi 30 Euro , por mund te jepet edhe me lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim