Hardisk 160 Giga per Pc

Shitet nga: Egon 25 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Hardiski 160 Giga ne gjendje te rregullt per kompjuter, osht me Sata, e kom edhe njo 80 Giga

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim