Kater 60cm per reklama

Shitet nga: Visar 29 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Shes katerin me gjersi prej 60cm dhe gjatsi te pakufizuar .

per me shum informata na kontaktoni
049 888 533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim