Monitor Belinea 19"

Shitet nga: Monitori Belinea 02 Krr 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Shes monitorin Belinea 19" ,i cili ka defekt tek paraqitja e fotografis se smund te qendrroj me shume se1-2 sec fotografia ,dhe nuk ka kabell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim