Monitori I Ri ME TASTIERE!!

Shitet nga: Veton 08 Pri 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Shitet monitori Dell saponardhun nga gjermania ngjendje perfekte HD i paperdorun bashk me kabllen lidhese per shtepiz dhe me tastiere!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim