Monitori samsung 19 inch full hd

Shitet nga: Valmir 15 Nën 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Monitori eshte 19 inch full hd jep nje pamje kualitative te paster eshte e markes se njohur samsung si dhe ne vend te pullave ka senzor eshte ne gjendjje te rregult .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim