Paisjet per kompjuter

Shitet nga: samsung 21 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten dy dvd recorder-a, dy harddiska me 250gb dhe 320gb, monitori Samsung 19 inch dhe tavolina per kompjuter e cila i ka edhe dy pjese shtese qe mund te hapet me shume, cmimi i volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim