Pajisje per kompjuter

Shitet nga: xxxxxxxx 02 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Pejë
Shes pajisje per kompjuter 3 mausa dhe 1 kamer te gjitha punojn nr.kontaktus 049178059 viber +38649178059 whatssap +38649178059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim