Pjes per Llaptop Hp Me qmime te lira

Shitet nga: Xxx 19 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
pjes per llaptop hp pavilion me qmime te lira si dhe mbushes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim