Pjese per kompjuter

Shitet nga: Dardan 09 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Motherboard DDR1 + proccessor amd sempron 2200+ 1.5ghz =15€
Kartel grafike NVIDIA DDR1 128mb = 6€
Memorie RAM DDR1 512mb = 7€
LAN Card ( kartel rrjeti) = 5€
Lexuese e kartave ( card reader) = 10€
Flladitese= 2x 3€
Power Supply 350w = 15€
Gjithsej vetem 60 € nese i merrni te gjitha

Pergjigjem vetem ne Viber dhe Whats App
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim