Switch pa rrymë

Shitet nga: Egon 26 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Switch-i 5 porta te Lan-it pa rryme, shum praktik shum i mir

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim