Ultron Silent force 650 Watt

Shitet nga: Edi 16 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
I ardhum nga jashti i pa perdorur ne gjendje te rregullt. eshte 650 watt posedon portat sata, ata, 6 pina per kartele grafike , dhe superton te gjitha llojet e pllakave osht silent i pa shurmshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim