llaptop hard disk dhe ram

Shitet nga: shpat 26 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
she llaptop acer travell per pjes hard disk i ri dhe paisje te tjera te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim