Bateri per Samsung Iphone 4 Iphone 5

Shitet nga: Burim 07 Maj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Bateri per Samsung S4,S4 mini korean, dhe bateri per iPhone 4 dhe iPhone 5.


Viber : 049 60 60 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim