Charging Pad Mobile phone Qi Wireles Samsung

Shitet nga: eno 01 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Qi Wireles Samsung per samsung galaxy s6 dhe 6edge nese jeni te interesuar me lajmroni ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim