Ekran HTC M7

Shitet nga: Taulant 20 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Shitet ekrani i HTC M7 i ri dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim