Gold Fotrolla

Shitet nga: Faton 17 Jan 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Fotrolla per iphone 6 s , per 5S dhe per 5
Jon shum t mira pamja nga m brapa eshte si pasqyre dhe bjen ne syy sepse esht gold vjen me rreth t veetin , dmth e run shum , nderkoh dhe duket telefoni me i buku per meshum info : kontakto n viber 049 713 463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim