INSTALIM TE VERZIONI TE RI ME QMIME TE LIRA

Shitet nga: samsung 12 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
BEJME INSTALIMIN E VERZIONAVE TE RI NE TELEFONA MOBIL SI DHE SJELLJEN E TE GJITA PRODUKTEVE NGA EBAY ALI EXPRES ME QMIME TE VOLITSHME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim