Kamera te ndryshme

Shitet nga: Tele net 07 Tet 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kamer per vetur 54€
Kapele me kamer 50€
Sport kamer me te gjitha accessory full Hd 1080px dy lloje silver dhe bleck 80€
Orë dore me kamer 54€
Usb kamer 27 €
Mini kamer 15€
Usb kingston 64G 18€
Usb kingston 128G 23€
Memory card samsung 32G 20€
Memory card A Adata 32G19€
Memory card 16G 16€
Memory card 8G 9€
Bluetooth samsung gold edhe i zi 12€
Mund t lajmroheni n whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim